Ponad 20 lat na rynku

Firma powstała w 1994 roku. Jesteśmy największym producentem roślin akwariowych w Polsce oraz jednym z największych w Europie. Mamy ponad  20 lat doświadczenia w produkcji oraz hodowli roślin przeznaczonych do akwariów oraz roślin do oczek wodnych. Od 2014 działa platforma Akwariowe.pl umożliwiająca państwu składanie zamówień online. W 2015 roku powołaliśmy hurtownie Zooplantis, która oferuje bogaty wybór produktów akwarystycznych oraz zoologicznych. Każdego roku od wiosny do późnej jesieni ruszamy ze sprzedażą roślin do Oczek Wodnych. Staramy się stale wprowadzać nowe rozwiązania oraz zaoferować Państwu jak najlepszą obsługę w realizacji zamówień. Współpraca z nami oparta jest na relacji B2B czyli naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do odbiorców hurtowych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy. 

STRUKTURA

Plantis posiada cztery oddziały. Oddział główny Gospodarstwo Ogrodnicze, sprawuje opiekę nad produkcją roślin akwariowych. Oprócz sprzedaży oraz obsługi zamówień prowadzi również badania mające na celu zapewnienie najlepszej jakości roślin. Akwariowe.pl zajmuje się sprzedażą oraz zamówieniami internetowymi. Zooplantis obsługą hurtowni zoologicznej  oraz ostatni czyli Oczka Wodne, produkcją roślin do oczek, stawów jezior i parków. Ponadto współpracujemy z producentami preparatów akwarystycznych oraz artykułów zoologicznych, co pozwala wzbogacić ofertę o nowe produkty, które można zamówić razem z roślinami. 

 

polska produkcja

Jesteśmy dumni z prowadzenia rodzinnego przedsiębiorstwa z całkowicie Polskim kapitałem. Uważamy to za nasz atut chętnie się tym chwalimy. Nasza produkcja i biuro znajdują się w Łodzi w odległości kilku kilometrów od największej w Polsce giełdy zoologicznej. W ciągu 20 lat działalności współpracowaliśmy łącznie z ponad 2000 odbiorcami, a liczba ta stale się powiększa. Nasze rośliny trafiają również na rynki w europejskie gdzie z powodzeniem konkurują z innymi producentami. 

 
 

Katalogi oraz oferta 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na akwariowe.pl. Znajduje się tam katalog roślin oraz innych dostępnych produktów. Zdjęcia oraz opisy pomogą wybrać odpowiednie rośliny do każdego zbiornika. 

Gospodarstwo Ogrodnicze Plantis Robert Jęsiak

NIP: PL7291168037

93-453 Łódź ul. Rafowa 32

tel. 42 681 83 71

Oddziały - kontakt :

Rośliny Akwarowe

Akwariowe.pl

Hurtownia Zooplantis

Oczka Wodne

Nasze paczki dostarcza: