top of page
Promo008.JPG

Gospodarstwo Ogrodnicze

Jeśli chcesz się czegoś o nas dowiedzieć, możesz zawsze do nas zadzwonić lub napisać. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poniżej znajdziesz kilka ciekawostek i garść przydatnych informacji na nasz temat.

1994

W tym roku oficjalnie rozpoczęliśmy naszą działalność. Warto wspomnieć, że nasze doświadczenie związane
z ogrodnictwem sięga jednak na wiele lat wstecz. Hodowaliśmy warzywa i owoce, kwiaty doniczkowe, a nawet kwiaty cięte, jednak to rośliny akwariowe stały się naszą specjalizacją. 

hydrocotyle-root.jpeg
#054
Echinodorus-tropica-promo.jpg

Hydroponika

Bezglebowa uprawa roślin opierająca się na pożywkach wodnych. Jest to forma uprawy jaką praktykujemy od samego początku. Ponadto nasza uprawa jest całkowicie ekologiczna. Zużyta pożywka jest filtrowana, dozowana, uzdatniana i trafia z powrotem do obiegu.

Online

Na akwariowe.pl znajduje się cały nasz asortyment. Zdjęcia, opisy, promocje, nowości. Szybko i wygodnie składaj zamówienia. Możesz wybrać dogodną dla siebie formę płatności i dostawy. Sklepy i hurtownie otrzymują dostęp do cen hurtowych. 

Promo002.JPG

150

Średnio tyle odmian roślin staramy utrzymywać w stałej sprzedaży. Znaczą ich część stanowi wiele odmian Echinodorusów - Żabienic, Cryptocoryn - zwartek oraz Anubiasów. Oprócz nich rośliny łodygowe: Alternanthery, Bacopy, Hygrophile etc. Pełną listę roślin możesz pobrać klikając w prawy górny róg strony. 

Forma Emersyjna

Nasze rośliny, z kilkoma wyjątkami trafiają do sprzedaży w formie emersyjnej, czyli nadwodnej. Zapewnia to większą odporność na zmiany temperatur i ułatwia transport.

Cryptocoryna-krauteri-promo.jpg
hydrocotyle123.jpeg

Paszporty roślin

W grudniu 2019 weszło w życie rozporządzenie UE 2016/2031, które wprowadziło wiele regulacji w handlu roślinami. Dostosowaliśmy naszą firmę do wszystkich wymagań i jesteśmy podmiotem upoważnionym przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa do wydawania paszportów roślin i wprowadzania ich do obiegu na terenie UE. 

bottom of page