top of page

Biuro handlowe

42 681 83 71

Akwariowe.pl

biuro@akwariowe.pl

Zoo plantis

zoo@plantis.com.pl

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku w imieniu administratora Gospodarstwa Ogrodniczego Plantis / PPHU Plantis Robert Jęsiak z siedzibą w 93-453 Łódź ul. Rafowa 32 informujemy iż:

Administratorem danych osobowych naszych klientów oraz kontrahentów jest Firma Plantis Robert Jęsiak z siedzibą w 93-453 Łódź, ul. Rafowa 32 NIP. PL 729 116 80 37. Kontakt pod nr telefonu +48 42 681 83 71 oraz adresem e-mail: plantis@plantis.com.pl

Dalsze informacje związane, z między innymi: celem przetwarzania danych osobowych, prawami klienta oraz obowiązkami administratora znajdą Państwo poniżej w dziale "Zasady przetwarzania danych osobowych" w Centrum informacji.

Nasze rośliny

Liście emersyjne

Wypełnienie mineralne

Etykieta ID.

Wszystkie sprzedawane przez nas rośliny posiadają etykietę identyfikacyjną z kodem kreskowym EAN-13, kodem cenowym, oraz wymaganiami rośliny. Prowadzimy uprawę hydroponiczną, oznacza to, że liście roślin są w formie emersyjnej. Po włożeniu do zbiornika rośliny zaczną wytwarzać liście wodne i przekształcać się w roślinę całkowicie akwariową. Wypełnienie koszyczka pozwala wytworzyć roślinie optymalne warunki dla systemu korzeniowego dzięki czemu rośliny są zdrowe i mają odpowiedni zapas związków odżywczych.

HARMONOGRAM

Harmonogram

Ze względu na wysoką wrażliwość roślin akwariowych, przesyłki muszą być realizowane tak, aby ich transport nie przekraczał 48 godzin. Zalecamy stosowanie się do harmonogramu wysyłek, w celu uniknięcia nieporządanych braków w sklepie lub w hurtownii.

bottom of page