Kaskada przelewowa, jest to najpopularniejszy sposób przechowywania roślin w sklepach zoologicznych. Standardowo trzy komory, różnej wysokości zapewniają odpowiednie wyeksponowanie roślin na plan pierwszy, środkowy oraz tylny. Dodatkowo zastosowanie oferowanych przez nas formatek ekspozycyjnych zapewni porządek oraz ułatwi cotygodniowe czyszczenie zbiornika. Mamy możliwość realizowania projektów indywidualnych, na wymiar lub do zaoferowania naszą standardową kaskadę. Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. 

C125

Kaskada przelewowa-centralna. System umożliwia ustawienie zbiornika na środku ścieżki. W zestawie znajdują się dwa zbiorniki, wzmocniony uchwyt na oświetlenie, osprzęt filtracyjny, formatki ekspozycyjne oraz osprzęt elektryczny niezbędny do podłączenia wszystkich akcesoriów kaskady.

SZAFKA:
D:1250 mm
W:700 mm
G:500 mm

ZBIORNIK:
D :1250 mm
W1:600 mm
W2:300 mm
G:500 mm

Nasze projekty realizowane są na indywidualne zamówienie. Każdą Kaskadę jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb klienta. Wszystkie projekty zaczynają się od przygotowania modelu 3D, który po zatwierdzeniu, realizowany jest w ciągu 14 dni roboczych.

W skład zestawów wchodzą:​

Szkło,  formatki średnio - 30 polowe​, oświetlenie AQUALIGHT 40 W​, szafka aluminiowa, uchwyty na oświetlenie​, system filtracji (w tym filtr kubełkowy)

Wkrótce więcej zdjęć...

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów:

Gospodarstwo Ogrodnicze Plantis Robert Jęsiak

NIP: PL7291168037

93-453 Łódź ul. Rafowa 32

tel. 42 681 83 71

Oddziały - kontakt :

Rośliny Akwarowe

Akwariowe.pl

Hurtownia Zooplantis

Oczka Wodne

Nasze paczki dostarcza: