Sprawne zamawianie

Akwariowe.pl to prosty serwis umożliwiający zamawianie oferowanego przez nas asortymentu przez internet. Skupiamy się przede wszystkim na relacjach z klientami biznesowymi. Serwis powstał ponieważ chcieliśmy ułatwić Państwu składanie zamówień, zachowując jednocześnie nieskomplikowaną strukturę systemu. Akwariowe.pl jest stale rozwijane i uzupełniane o nowe produkty. 

Rośliny akwariowe

Rośliny terrariowe

Rośliny In-Vitro

Rośliny Inne

Preparaty

Art. zoologiczne

1. Zarejestruj się

Autoryzacja klientów hurtowych może potrwać do 24 godzin. Zazwyczaj odbywa się ona w ten sam dzień. Po autoryzacji klienci otrzymują dostęp do cen hurtowych, które widoczne są po ponownym zalogowaniu. 

Jestem już waszym klientem / klientką

Jeśli już wcześniej Państwo z nami współpracowali możecie zlecić nam sprawy związane z zakładaniem konta. Wystarczy powiadomić nas mailowo i wszystko załatwimy. 

2. Zamów produkty

Wybierz interesujące Cię produkty spośród kilku kategorii. Wszystkie rośliny posiadają zdjęcia oraz opisy ułatwiające wybór. Następnie wybierz formę płatności i sposób dostawy lub odbioru roślin

3. Odbierz rośliny

Po dokonaniu zamówienia otrzymają Państwo potwierdzenie realizacji. Standardowo zamówienia realizowane są w terminie 48 godzin. 

Jeśli masz problem z założeniem konta, lub nie wiesz jak korzystać z serwisu, napisz do nas. Administrator pomoże wyjaśnić, naprawić zmodyfikować każdy aspekt zamówienia i obsługi serwisu. 

Gospodarstwo Ogrodnicze Plantis Robert Jęsiak

NIP: PL7291168037

93-453 Łódź ul. Rafowa 32

tel. 42 681 83 71

Oddziały - kontakt :

Rośliny Akwarowe

Akwariowe.pl

Hurtownia Zooplantis

Oczka Wodne

Nasze paczki dostarcza: